يكشنبه 29 بهمن 1396   10:28:27

نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در دانشگاه قم تشريح كرد: برگزاري آزمون سراسري در روزهاي ١۵ و ١۶ تيرماه و كسب رتبه نخست كشوري دانشگاه قم در برگزاري آزمونهاي سازمان سنجش

روح‌الله محمدي امروز در گفت‌و گو با روابط عمومي دانشگاه، با اشاره به برگزاري آزمون‌هاي سازمان سنجش در نقاط مختلف كشور، اظهار كرد: برگزاري آزمون‌ها در سطح كشور با نظارت و مديريت سازمان سنجش در سطوح مختلف كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا به صورت سالانه در دستور كار است.

وي خاطرنشان كرد: در هر استاني حوزه‌هاي مختلف موظف هستند همكاري لازم را در برگزاري آزمون‌ها داشته باشند و دانشگاه قم همانند بسياري از حوزه‌ها تلاش كرده با توجه به اهميت موضوع، آزمون را به بهترين شكل ممكن برگزار كند تا شرايط لازم براي تمركز داوطلبان فراهم شود.

نماينده تام‌الاختيار برگزاري آزمون‌هاي سازمان سنجش در دانشگاه قم با اشاره به محورهاي ارزيابي سازمان سنجش گفت: شيوه تعامل مسؤولان مركز برگزاري آزمون با سازمان سنجش، اطلاع‌رساني، شيوه برگزاري آزمون، مديريت حوزه‌هاي مرتبط، نوع خدمت‌رساني، صندلي‌ها، سرمايش و گرمايش حوزه، پذيرايي و مديريت حوزه از جمله محورهاي ارزيابي است.

وي يادآور شد: داوطلبان پيش از برگزاري آزمون فرم‌هاي نظرسنجي را تكميل مي‌كنند و بعد از آزمون اين افراد مي‌توانند وارد پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش شوند و باري ديگر نظرات خود را درباره حوزه برگزاري به صورت خاص ارائه دهند و اگر شكايتي وجود داشته باشد به صورت كتبي و شفاهي درج كنند بنابراين نظر داوطلبان شركت‌كننده در آزمون يكي از ملاك‌هاي اصلي رده‌بندي دانشگاه‌ها و مراكز برگزاري آزمون است.

وي با بيان اينكه دانشگاه قم رتبه نخست كشوري در برگزاري آزمون‌هاي سازمان سنجش را كسب كرده است، گفت: اين نتيجه بر اساس ارزيابي صورت گرفته ميان حوزه‌هاي برگزاري آزمون در كل كشور شامل دانشگاه آزاد، دولتي، ‌پيام نور و آموزش و پرورش به دست آمده است.

نماينده‌تام الاختيار برگزاري آزمون‌هاي سازمان سنجش در دانشگاه قم يادآور شد: بايد شرايطي فراهم شود كه داوطلبان با فراغت بيشتر در آزمون حضور پيدا كند تا بتوانند به صورت مطلوب نتيجه زحمات يك يا چند ساله خود را دريافت كنند

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 3669
Home | Back |
Guest (Qomuniguest)

دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما