جمعه 29 دي 1396   22:38:48

اخبار دانشگاه

اخبار دانشگاه

نماينده تام الاختيار دانشگاه قم در امورآزمونها خبر داد:

برگزاري آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و مؤسسات غيرانتفاعي ۱۳ مرداد ماه 96 در دانشگاه قم
آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و مؤسسات غيرانتفاعي طي نيمروز صبح و آزمون كارشناسي ناپيوسته طي نيمروز عصر روز جمعه مورخ ۱۳ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ در دانشگاه قم برگزار مي شود
.

روح الله محمدي با اعلام اين مطلب اظهارداشت: در آزمون كارداني امسال تعداد ۲۵۵۹ نفر و كارشناسي ناپيوسته تعداد ۱۲۶۷ نفر با هم رقابت مي كنند.

وي با بيان اينكه حدود ۲۳۳۵ نفر از شركت كننده در ازمون آقا و مابقي خانم هستند افزود: فرايند آزمون در نوبت صبح از ساعت ۷:۳۰ و نوبت عصر از ساعت ۱۵ شروع خواهد شد.

نماينده تام الاختيار دانشگاه قم در امور آزمونها تصريح كرد: درب محل برگزاري آزمونها در نوبت صبح ساعت ۷:۳۰ و نوبت عصر ساعت ۱۵ بسته خواهد شد، لذا شركت كنندگان بايد نيم ساعت قبل از آزمون حضور داشته باشند.

مهندس محمدي همراه داشتن كارت آزمون و كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار را جهت حضور ضروري دانست و تاكيد نمودند: از داوطلبان تقاضا مي شود قبل از برگزاري آزمون از محل برگزاري اطلاعات كافي داشته باشند.
وي با اشاره به اينكه شركت كنندگان نياز است تا از آوردن وسايل اضافي خودداري كنند افزود:
داوطلبين لازم است طبق برگه راهنما و رشته تحصيلي مجاز به آوردن ماشين حساب منحصرا با ماركهاي مشخص شده در برگه راهنما هستند.

همچنين لازم است داوطلبين طبق زمان بندي اعلام شده در كارت ورود به جلسه خود، در زمان مقرر در محل آزمون حاضر باشند و حضور خود را به لحظه پاياني موكول نكنند تا امور موبوط به تشخيص محل حوزه، و پارك خودروي داوطلب با سهولت و آرامش انجام شود

عکس های مرتبط :

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2402
Home | Back |
Guest (Qomuniguest)

دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما