نسخه قدیمی سایت

  پیام ریاست دانشگاه قم بمناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

   

  پیام ریاست دانشگاه قم بمناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی


  بسم الله الرحمن الرحیم

  فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به عموم ملت ایران، جامعه دانشگاهی و دانشگاهیان دانشگاه قم صمیمانه تبریک عرض می کنم.

  انقلاب اسلامی ثمره دین مداری، آزادی خواهی، استقلال طلبی مردم ایران است که با نفس قدسی حضرت امام خمینی (ره) در این سرزمین پیروز شد و در اندک زمانی، ابعاد جهانی به خود گرفت.

  امروز به برکت انقلاب اسلامی و علی رغم فشارهای سنگین نظامی، اقتصادی، تبلیغاتی و فرهنگی دشمن این شجره طیبه توانسته است در عرصه های گوناگون دستاوردهای بزرگی را برای ملت ایران و دنیای امروز به ارمغان آورد.

  هرچند امروز به دلایل گوناگون در کشور کاستی های وجود دارد که موجب گلایه مندی است اما باید اما با دقت و روشن بینی، حجم بسیار بزرگ و بی کران ظرفیتهای داخلی و خدمات بی نظیر انقلاب اسلامی را بشناسیم و با تکیه بر این نقاط درخشان و بی انتها، در سایه توکل به خدای متعال خودباوری ادامه مسیر دهیم تا علاوه بر رفع مشکلات موجود، به قله های پیشرفت و سعادت و عزت نائل شویم.

  یوم الله چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همراه شده است با عطر شهادت قهرمان ملی، شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت و یوم الله عظیم بدرقه پیکر ایشان و یوم الله ضربه سنگین نظامی و حیثیتی سپاه سرافراز اسلام به دولت جنایتکار آمریکا که همه اینها نشان از عنایت الهی به ملت ایران و حرکت در مسیر آمادگی برای ظهور حجت حق است انشاء الله.

  اینجانب حسب وظیفه از همه اقشار دانشگاهی و جامعه علمی کشور دعوت می کنم در دو حماسی پیش رو، یعنی راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضوری گسترده، موجب عزت و عظمت و پیشرفت کشور را فراهم آورده دشمنان کمین کرده را ناامید سازند.

  به روح بلند امام و شهدای پر افتخار انقلاب اسلامی و مقاومت درود میفرستیم برای رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و ملت عزیز ایران و ملتهای مسلمان و ازاده، از خداوند متعال سلامتی و نصرت در پناه حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مسئلت می نماییم.

  عسکر دیرباز

  درج خبر توسط :   کد خبر : 961
  1398/11/21 11:00 ق.ظ
  طبقه : سایر
  گروه : همه
  مرتبط: عمومی
  درج نظرات کاربران