نسخه قدیمی سایت

  نشست رئيس پرديس خواهران با مسئولين دانشكده هاي دانشگاه

   

  نشست رئيس پرديس خواهران با مسئولين دانشكده هاي دانشگاه


  به گزارش روابط عمومي پرديس خواهران دانشگاه، جلسه اي با حضور دكتر قاسمي معاون آموزشي دانشگاه، دكتر فراهاني معاون پژوهشي، خانم دكتر برقعي معاون خواهران، خانم دكتر ساطع مدير آموزشي و پژوهشي خواهران و رؤسا و معاونين آموزشي و پژوهشي دانشكده‌ها در دفتر معاونت خواهران برگزار شد.

  خانم دكتر برقعي ضمن عرض خيرمقدم به حاضرين در جلسه، بر لزوم هماهنگي بيشتر دانشكده‌ها با بخش خواهران و حضور مسئولين دانشكده‌ها و مديران گروه­هاي آموزشي در واحد خواهران تاكيد كردند.

  دكتر قاسمي نيز ضمن بيان نقش موثر توسعه واحد خواهران در كاهش احساس تبعيض، افزايش ميزان جلب رضايت‌مندي و جذب دانشجو، اظهار داشت: پيشنهاد معاونت خواهران مبني بر حضور رؤسا و معاونين دانشكده‌ها و مديران گروه­ها در واحد خواهران، در جهت تسهيل در تعامل دانشجو و مسئولان دانشگاه است و باعث رضايت‌مندي و خوش‌بيني دانشجويان خواهر به دانشگاه قم و مسئولان آن خواهد شد‌.

  در ادامه دكتر فراهاني ضمن اذعان بر ارتقاي كيفي و كمي واحد خواهران، بيان داشت: با توجه به اينكه پنجاه درصد از پايان‌نامه‌ها در واحد خواهران نوشته مي‌شود، لازم است تدابيري انديشيده شود تا پايان‌نامه‌ها جهت‌دار و كاربردي انجام شوند كه اين امر به ارتقاي سطح علمي دانشگاه كمك شاياني خواهد كرد.

  در اين جلسه كه بيش از دو ساعت به طول انجاميد، ضمن تاكيد مسئولين دانشكده­­ها بر ضرورت حضور مستمر و تعامل سازنده­ي خود­ با پرديس خواهران، به بيان بسياري از مشكلات و مسائل دانشكده ها در اين بخش پرداخته و درخواست هايي در اين رابطه مطرح و راهكارهايي نيز ارائه كردند.

  در پايان، اعضاي حاضر در جلسه ضمن تشكر از زحمات خانم دكتر برقعي و مديران ايشان و كارشناسان آموزش دانشكده­ها در پرديس خواهران، بر لزوم استمرار اين جلسات جهت بررسي و حل مشكلات و نزديكتر شدن ديدگاه‌ها و ارتقاي هرچه بيشتر پرديس خواهران و دانشگاه قم تاكيد داشتند.  درج خبر توسط :   کد خبر : 357
  1397/08/21 03:00 ب.ظ
  طبقه : سایر
  گروه : همه
  مرتبط: عمومی
  درج نظرات کاربران