نسخه قدیمی سایت

  نشست تخصصي شيعه و وهابيت به همت انجمن علمي شيعه شناسي واحد خواهران

  گزارش تصویری

  نشست تخصصي شيعه و وهابيت به همت انجمن علمي شيعه شناسي واحد خواهران


  به گزارش روابط عمومي دانشگاه، دانشگاه قم ميزبان دكتر احمد كشاورزي نماينده مؤسسه تبادلات آكادميك آلمان بود. در اين جلسه كه با حضور رؤسا و اساتيد محترم دانشكده ها و اعضا شوراي بين الملل دانشگاه قم برگزار گرديد در خصوص زمينه هاي همكاري و تعاملات آكادميك بين دانشگاه قم و مراكز علمي پژوهشي آلمان بحث و تبادل نظر شد.

  در اين جلسه دكتر فاضلي مدير روابط بين الملل دانشگاه قم ضمن خوشامدگويي به دكتر كشاورزي به تشريح توانمندي هاي دانشگاه قم در عرصه فعاليت هاي بين المللي پرداخت و با تأكيد بر اينكه دانشگاه قم از ظرفيت هاي ويژه هاي در مقايسه با ديگر دانشگاه هاي استان قم برخوردار است و توان آن را دارد كه شريك مناسبي براي دانشگاه هاي آلماني در عرصه فعاليت هاي علمي و بين المللي باشد.

  دكتر كشاورزي نيز ضمن تشكر و قدرداني دانشگاه قم به تشريح فعاليت ها و حمايت هاي مؤسسه (DAAD) پرداخت.

  رئيس مركز تبادلات آكادميك آلمان، برنامه هاي مؤسسه را در دو عرصه فردي و جمعي بيان نمود و تأكيد كرد: مؤسسه (DAAD) سفر اساتيد آلماني به ايران را به طور كامل مورد حمايت مالي قرار مي دهد و هيچ گونه محدوديتي در اين زمينه براي گروه ها وجود ندارد.

  وي دعوت از اساتيد آلماني را به عنوان سنگ بناي ارتباطات آتي دانشگاه هاي دو طرف دانست و افزود: مؤسسه در صورت آمادگي دانشگاه قم، امكان معرفي دانشگاه به دانشجويان آلماني براي گذراندن دوره هاي آموزش زبان فارسي و فرصت هاي مطالعاتي را دارد.

  دكتر كشاورزي اظهار داشت چنانچه دانشگاه قم تمايل داشته باشد جلسه اي با حضور كارشناسان متخصص مؤسسه و اساتيد و دانشجويان دانشگاه قم برگزار خواهد كرد.​

  درج خبر توسط :   کد خبر : 377
  1397/08/30 01:00 ب.ظ
  طبقه : سایر
  گروه : همه
  مرتبط: عمومی
  درج نظرات کاربران