نسخه قدیمی سایت

  مادر شهیده حسنی سعدی: اخلاص باعث رشد علمی دختر و دامادم شد / هیچوقت فخرفروشی نکردند

  در دیدار دانشجویان بسیجی دانشگاه قم با خانواده شهیده حسنی سعدی و شهید صالحه شهدای سانحه هوایی اخیر مطرح شد:

  مادر شهیده حسنی سعدی: اخلاص باعث رشد علمی دختر و دامادم شد / هیچوقت فخرفروشی نکردند


  ​جمعی از دانشجویان بسیج دانشجویی استان قم شب گذشته با حضور در منزل شهیده حسنی سعدی، از مسافران پرواز اوکراینی مراتب تسلیت خود را به ایشان ابراز داشتند.
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جمعی از دانشجویان بسیج دانشجویی استان قم شب گذشته با حضور در منزل شهیده حسنی سعدی، از مسافران پرواز اوکراینی مراتب تسلیت خود را به ایشان ابراز داشتند.
  در این جلسه، خانم ملایی، مادر شهیده حسنی سعدی با عرض خیر مقدم خدمت دانشجویان بسیجی گفت: من هم این حادثه را خدمت شما عزیزان تسلیت عرض می‌کنم، تسلیت من نه فقط به خاطر از دست دادن دو فرزندم که داغ بزرگی بر دلم گذاشته است، بلکه به خاطر خون دلی است که رهبر انقلاب در این قضیه خورد است. تسلیت من در مرتبه دوم به خاطر مشکلی است در این سانحه برای سپاه به وجود آمده است. سپاهی که ۴۰ سال امنیت کشور را با برنامه ریزی و زحمت فراوان حفظ کرد و در این سانحه زحمات فراوانش به یکباره زیر سوال رفت.
  خانم ملایی در ادامه گفت: شما بسیجی هستید، من هم به عنوان یک بسیجی به شما توصیه می‌کنم مسائل اعتقادی را جدی بگیرید. فرزندان من که در زمینه علمی توانستند پیشرفت زیادی داشته باشند، اگر به جایی رسیدند به خاطر اخلاصشان بود. با وجود آنکه در المپیاد‌های علمی مدال داشتند و از نظر درسی در سطح بالایی بودند، هیچوقت ندیدم به این مقامات فخرفروشی کنند. اخلاص خیلی چیز‌ها به انسان می‌دهد. رشدی که این دو داشتند هم یک دلیلش اخلاصشان بود.
  مادر شهیده حسنی سعدی در ادامه افزود: در کنار اخلاص، تقیدشان به فرائض دینی بسیار زیاد بود. تقید به فرائض دینی برای شما بسیجیان فقط عمل به حلال و حرام نیست، بلکه اهتمام به مستحبات نیز هست. این دو هم به امر نماز اول وقت بسیار پایبند بودند، به طوریکه حتی مسافرت‌های خودشان را طوری تنظیم می‌کردند که از این فیض محروم نمانند و در کنار آن، نماز شبشان تا حد ممکن ترک نمیشد.
  خانم ملایی سپس با اشاره به وظایف امروز دانشجویان بسیجی گفت: یکی از بزرگترین وظایف ما، بصیرت افزایی است. اگر در زمینه بصیرت افزایی دست ما خالی باشد، دشمن از جلو می‌زند. ما باید علی الخصوص در عرصه مجازی با برنامه ریزی کاری کنیم که راه دشمن بسته شود.
  مادر شهیده حسنی سعدی گفت: این انقلاب با خون دل امثال حاج قاسم نگه داشته شده است و الان بسیجیان باید با توجه به توانایی‌های خود هر کاری که از دستشان بر می‌آید به صورت جهادی برای پیشبرد حرکت انقلاب انجام دهند.

  درج خبر توسط :   کد خبر : 932
  1398/10/30 03:00 ب.ظ
  طبقه : سایر
  گروه : همه
  مرتبط: عمومی
  درج نظرات کاربران