نسخه قدیمی سایت

  رقابت بيش از ۱۲ هزار نفر در آزمون تحصيلات تكميلي استان قم

  نماينده تام الاختيار آزمون هاي سازمان سنجش در دانشگاه قم خبر داد

  رقابت بيش از ۱۲ هزار نفر در آزمون تحصيلات تكميلي استان قم


  به گزارش روابط عمومي دانشگاه قم، مهندس محمدي نماينده تام الاختيار آزمون هاي سازمان سنجش در دانشگاه قم به تشريح برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال ۹۸ در دانشگاه قم پرداخت.

   
  به گزارش روابط عمومي دانشگاه، مهندس محمدي نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در دانشگاه قم با اعلام اين خبر، گفت: آزمون تحصيلات تكميلي سال ۹۸ در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه ۹۸ در دانشگاه قم و ​​​​​​در دو حوزه ديگر در استان قم (دانشگاه آزاد اسلامي و دانشگاه مفيد) برگزار مي گردد.

   
  مهندس محمدي ادامه داد: در آزمون امسال از تعداد ۶۵۵۵۵۲ نفر داوطلب در كل كشور (تعداد ۳۲۶۴۴۷ نفر داوطلب خواهر و ۳۲۹۱۰۵ تعداد داوطلب آقا) در ۱۳۲ رشته تحصيلي با هم به رقابت ميپردازند، از اين تعداد ۱۲۵۸۱ نفر داوطلب در سطح استان قم شركت كرده اند كه از اين تعداد، ۵۵۰۹ نفر داوطلب خواهر و ۷۰۷۲ نفر داوطلب آقا مي باشند.

   
  وي افزود: اين آزمون در سه نوبت صبح و عصر پنجشنبه و صبح روز جمعه برگزار ميشود؛ آزمون از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه در ۲ نوبت صبح و عصر آغاز و تا روز جمعه ۲۴ خرداد ماه ادامه دارد، لازم به ذكر است داوطلبان در صبح روز پنجشنبه در ۳۳ كد رشته و در نوبت عصر در ۶۳ رشته و صبح جمعه در ۳۶ رشته امتحاني با هم به رقابت مي پردازند.

   
  مهندس محمدي در پايان براي تمام داوطلبين آرزوي موفقيت داشت.

  درج خبر توسط :   کد خبر : 593
  1398/03/23 08:00 ق.ظ
  طبقه : سایر
  گروه : همه
  مرتبط: عمومی
  درج نظرات کاربران