نسخه قدیمی سایت

  جشنواره قرآن و عترت دانشجويان از جشنواره هاي خوب، پربار و اميدآفرين است

  دكتر غفاري در دومين جلسه شوراي سياستگذاري جشنواره سراسري قرآن و عترت

  جشنواره قرآن و عترت دانشجويان از جشنواره هاي خوب، پربار و اميدآفرين است


  دومين جلسه شوراي سياستگذاري جشنواره سراسري قرآن و عترت (دانشگاه هاي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري) با حضور دكتر غلامرضا غفاري، معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوي، مهندس عسكري، مديركل فرهنگي و اجتماعي، دكتر نوروزي، معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه قم و ساير اعضا در محل دفتر معاونت فرهنگي و اجتماعي تشكيل شد.

  به گزارش پايگاه اطلاع رساني معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، دكتر غفاري با گراميداشت هفته دفاع مقدس، اهميت پرداختن به مباحث قرآني و مذهبي در بين نسل جوان را يادآور شد و گفت: علاقمند هستيم آثار و بركات اين جشنواره در زندگي دانشجويان ظهور و بروز داشته باشد.

  معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم ضمن اشاره به ديدارهاي شوراي سياستگذاري جشنواره با مراجع عظام تقليد، از عنايت و توجه مراجع معظم نسبت به فعاليتهاي ديني و قرآني دانشگاهيان تشكر نموده و گفت اميدواريم اين فعاليتها مورد حمايت و هدايت بيشتر علما و مراجع واقع شود. دكتر غفاري اضافه كرد: برگزاري جشنواره سراسري قرآن وعترت در شهر مقدس قم فرصت مناسبي براي استفاده از ظرفيت هاي بي نظير اين شهر را براي ما فراهم كرده است. در طول برگزاري جشنواره بايد از توفيق زيارت كريمه اهل بيت، مسجد مقدس جمكران و محضر علما و مراجع معظم تقليد كمال استفاده را داشته باشيم و اين موارد بر غناي جشنواره خواهد افزود.

  رئيس شوراي سياستگذاري جشنواره سراسري قرآن و عترت با اشاره به اهميت داوري ها در بخش هاي رقابتي جشنواره افزود: بايد دقت لازم در اين خصوص به عمل آيد تا حقي ضايع نگردد. دكتر غفاري جشنواره قرآن و عترت را از جشنواره هاي خوب، پربار و اميد آفرين معاونت فرهنگي و اجتماعي برشمرد و بر ضرورت اطلاع رساني كامل و جامع بخش هاي مختلف جشنواره تاكيد كرد.

  در اين جلسه حجت الاسلام دكتر نوروزي معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه قم نيز با اشاره به فعاليتهاي صورت گرفته در دانشگاه قم براي ميزباني شايسته اين رويداد مهم قرآني از حضور بيش از 450 دانشجوي فرهيخته قرآني در سي و چهارمين جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان و رقابت ايشان در بخش هاي معارفي و آوايي خبر داد.

  لازم به ذكر است در ويژه برنامه اختتاميه، در كنار برگزيدگان جشنواره قرآن و عترت دانشجويان از برگزيدگان هجدهمين جشنواره ملي پايان نامه هاي قرآني نيز تقدير به عمل خواهد آمد. سي و چهارمين جشنواره سراسري دانشجويان كشور (دانشگاه هاي وزارت علوم) روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه دهم و يازدهم مهرماه 1398 به ميزباني دانشگاه قم برگزار خواهد شد.

  لينك خبر:
  http://yon.ir/UTNik

  درج خبر توسط :   کد خبر : 717
  1398/07/06 09:00 ق.ظ
  طبقه : سایر
  گروه : همه
  مرتبط: عمومی
  درج نظرات کاربران