نسخه قدیمی سایت

  برنامه های متنوع برای جشن چهل‌سالگی دانشگاه قم

  در مصاحبه با معاونت اداری مالی دانشگاه مطرح شد:

  برنامه های متنوع برای جشن چهل‌سالگی دانشگاه قم

  معاون اداری و مالی دانشگاه قم از برگزاری بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه قم خبر داد.


  ​​​​​​دکتر گندمکار در گفت‌وگو با خبرنگار روابط‌عمومی دانشگاه عنوان کرد: دانشگاه قم در آستانه چهل‌سالگی فعالیت خود قرار دارد و چهاردهه فعالیت‌های مؤثر  آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و عمرانی داشته است.

  وی افزود: باید اقدامات انجام شده و وضعیت دانشگاه در بخش‌های مختلف در طی چهاردهه بررسی شود تا روند رو به رشد دانشگاه مشخص شود و نقاط ضعف نیز برطرف شود تا بتوانیم در آینده به دستاوردهای بیشتری دست یابیم؛ و با عنایت به روند رو به رشد و پیشرفت های دانشگاه در طول این 4 دهه توانستیم سال گذشته با 15 پله پیشرفت، به رتبه 33 در میان دانشگاه کشور دست پیدا کنیم.

  معاون اداری مالی دانشگاه بیان کرد: ستاد برگزاری بزرگداشت چهل سالگی دانشگاه تشکیل شده است و ذیل آن کارگروه دانشجویی، پشتیبانی، آموزش، پژوهش و فرهنگی تشکیل شد تا فعالیت‌های دانشگاه در هر حوزه‌ای مشخص و ارائه شود و ظرفیت‌ها و مزیت‌های دانشگاه در هر حوزه تبیین گردد.

  وی ادامه داد: در راستای شناسایی موفقیت‌ها و دستاوردهای دانشگاه، نیاز به ارتباط با دانش‌آموختگان احساس شد که قرار شد کانون دانش‌آموختگان بر همین اساس راه اندازی شود تا اطلاعات درستی از وضعیت دانش‌آموختگان دانشگاه کسب شود.

  دکتر گندمکار تصریح کرد: در حوزه پژوهش و فرهنگی نیز باید اقدامات گزارش شود تا بتوان ارائه داد؛ قطعا ارائه گزارش اقدامات می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌گذاری دانشگاه در آینده تاثیر بسیار زیادی داشته باشد؛ همچنین در خصوص فعالیت‌های عمرانی انجام شده در طول چهل سال فعالیت دانشگاه نیز بنا شد گزارشات ارائه شود.

  وی خاطرنشان کرد: باید مزیت‌های دانشگاه عنوان شود و در همین راستا فضای مجزای آموزشی خواهران به عنوان وجه تمایز دانشگاه قم با دیگر دانشگاه‌های کشور باید به طور مناسب معرفی شود تا با توجه به استقبال خانواده ها از این محیط اختصاصی، این موضوع به عنوان یک الگو در مراکز آموزش عالی قرار بگیرد.

  وی اضافه کرد: در ایام گرامیداشت دهه فجر، سالگرد چهل سالگی دانشگاه قم به صورت یک نمایشگاه با هدف معرفی دانشگاه قم به اقشار مختلف مردم و دانشگاهیان برگزار خواهد شد.

  رییس ستاد بزرگداشت چهل سالگی دانشگاه اظهار کرد: همچنین یک برنامه پیاده‌روی و یک جشنواره شنا بین‌ مراکز آموزش عالی استان به همین مناسبت برگزار می‌شود و جوایزی نیز به برگزیدگان اهدا خواهد شد.​​

  درج خبر توسط :   کد خبر : 831
  1398/09/04 04:00 ب.ظ
  طبقه : سایر
  گروه : همه
  مرتبط: عمومی
  درج نظرات کاربران