زمان ديجيتال سرور

يكشنبه 26 خرداد 1398   21:34:05

اخبار

اخبار

دعوت دانشگاهيان دانشگاه قم از آحاد مردم و عموم دانشگاهيان براي شركت پرشكوه در راهپيمائي ۲۲ بهمن

بسم الله الرحمن الرحيم

 و من يعظم شعائر الله فانها من تقوي القلوب

يوم الله ۲۲بهمن، روز به ثمر نشستن مجاهدت هاي عالمان، نخبگان و خداباوران مخلص در جهت استقرار حاكميت اسلام فرا رسيده است.

مردم ولايتمدار ايران اسلامي امسال هم با حضور خود در راهپيمايي عظيم ۲۲ بهمن جلوه ديگر از باورهاي آسماني، صلابت، هوشمندي خويش را به رخ جهانيان خواهند كشيد.

شرايط حساس بين المللي و به ويژه تحولات بسيار مهم دنياي اسلام و غرب آسيا و عريان تر شدن چهره واقعي نظام فاسد آمريكا و ياوه گويي هاي رئيس جمهور كنوني آن كشور مستكبر و تلاش هاي شكست خورده آنان براي ايجاد نا آرامي و اغتشاش در كشور و فشار سنگين اقتصادي بر مردم اهميت اين حضور را دوچندان مي كند.

قطعاً حضورگسترده ملت در راهپيمايي ۲۲بهمن در شرايط كنوني علاوه بر انجام وظيفه ديني در راستاي دفاع از حاكمبت اسلامي و موجب ارتقاء عزت و سربلندي ايران اسلامي و نااميدي دشمنان و كاهش تهديدها مي گردد.

از اين رو در چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران، دانشگاهيان دانشگاه قم بار ديگر بر حفظ و حراست از مباني، آرمان ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي تاكيد نموده و ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي، حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي و اداي احترام به مقام شامخ همه شهداي راه اسلام و انقلاب ،ضمن دعوت از همه ملت ايران جهت حضور با شكوه در اين راهپيمايي شكوهمند اعلام مي دارند در راه اعتلاي ميهن اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند كرد و با افتخار در كنار ساير اقشار مردم در راهپيمايي روز ۲۲ بهمن حضور خواهند يافت.

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 759
خانه | بازگشت |
Guest (Qomuniguest)

دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما