سه‌شنبه 1 آبان 1397   18:49:47
دفتر ارتباط با صنعتدفتر ارتباط با صنعت
بازديدهابازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 334040
تعداد بازديد از سايت: 68954258
تعداد بازديد زيرپورتال: 334040
اين زيرپورتال امروز: 52
در امروز: 13484
اين صفحه امروز: 52
معرفی دفترمعرفی دفتر
گروه کارآفريني وارتباط با صنعت
Sientific & Industrial Relations  Groups-  University of Qom  
 
معرفي :  
       دانشگاهها و مراکز آموزش عالي در کشورها،‌‌ هسته اصلي توليد علم و دانش هستند که با تربيت نيروهاي کاردان و متخصص و پژوهشگر بر روند توسعه، توليد و افزايش توانمنديهاي جامعه تاثير مي گذارند. يکي از اقدامات مهم و اساسي، فراهم نمودن ارتباط تنگاتنگ بين مراکز آموزش عالي و دانشگاهي با صنايع و دستگاههاي اجرايي، سازمان ها و موسسات دولتي و غير دولتي است.اين ارتباط منجر به عرضه انديشه ها و ايده هاي جديد به صنايع و موسسات گرديده، علاوه بر شکوفايي استعدادها و خلاقيت هاي دانش پژوهان و دانشجويان، موجب ارتقاء علمي و عملي در بخش صنعت کشور و بهبود کيفيت در سازمان ها و موسسات خواهد شد.
 به منظور سازماندهي امور و نيل به اين اهداف، در دانشگاه هاي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري، دفاتر ارتباط با صنعت و گروه هاي ارتباطات علمي و صنعتي شکل گرفته است.
از سويي ديگر شهر قم با داشتن حوزه علميه، علما و مراجع عاليقدر، نقش بسزائي در اشاعه و توليد علم داشته و دانشگاه قم با واقع شدن در اين شهر و با داشتن ظرفيت هاي بالاي علمي و بهره گيري از اساتيد فعال در زمينه هاي مختلف علوم اسلامي، فني مهندسي ، رشته هاي علوم پايه و انساني توانمندي هاي تحقيقاتي بسياري را دارا مي باشد که با ايجاد تعامل با سازمان ها و مراکز دولتي و غير دولتي و بخش خصوصي مي توان از اين توانمندي ها در جهت بر طرف کردن نياز هاي کشور و توسعه و گسترش فرهنگ پژوهش استفاده نمود .
«گروه کارآفريني و ارتباط با صنعت» در سال 1384 در معاونت پژوهش و فن اوري دانشگاه قم تشکيل گرديد که سعي در تحقق اهداف مذکور دارد.

   ديگر بخش ها درباره دانشگاه قم سامانه هاپيوندهاي مفيدارتباط با ما
آدرس پستي: قم - بلوار الغدير - بعد از شهرك قدس - دانشگاه قم
كدپستي: 3716146611
تلفن : 32103000- 025
فكس : 32854499- 025
پست الكترونيكي:
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (Qomuniguest)

گروه كارآفريني و ارتباط با صنعت - دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما